ZBIORNIKI GRP

 

 Kompletne zbiorniki GRP  poliestrowo – szklane CARBO-SAN    w wersjach do uzgodnienia tj. na wodę pitną, p-poż, deszczówkę, retencyjny, nawozy RSM, szambo, gnojwicę,  chemikalia.

 

Zbiorniki produkowane są w procesie nawijania krzyżowego. Technologia polega na nawijaniu wiązki włókien  szklanych przesączonych  żywicą na obracającą się formę. Wykorzystane do tego celu urządzenie pozwala na rozłożenie włókien  szklanych pod dobranym kątem, zwiększając odpowiednio parametry materiału. Powstaje kompozyt o najwyższej wytrzymałości i odporności na działanie substancji agresywnych. Do produkcji wykorzystywane są odpowiednio dobrane pod kątem zastosowania, żywice poliestrowe i winyloestrowe. Wysokość komina włazowego oraz średnica do indywidualnego uzgodnienia. Dodatkowo wklejamy króćce  PVC oraz stalowe, wycinamy otwory na rury wg.wskazań klienta.

 

Zbiorniki są projektowane oraz dobierane indywidualnie do każdej inwestycji. Wykonane są z rur GRP, jako zbiorniki o kształcie cylindrycznym, trwale  połączone  z dennicami   i dostarczane na budowę jako gotowy do montażu  produkt.

 

Wymiary zbiornika 35 000 l:

 - długość: 7,8  mb

- średnica: 2,4 mb

 

 Wykonujemy dowolne  pojemności oraz długości zbiornika.

 

 Zbiorniki z GRP CARBO-SAN mogą być stosowane ;

 

- zbiorniki retencyjne,

 

- zbiorniki do wody pitnej,

 

- zbiorniki na deszczówkę,

 

- zbiorniki przeciwpożarowe( p-poż),


- nawozów RSM,


- chemikaliów,

 

- solanki,

 

- szamba.