Plastikowe, ekologiczne zbiorniki na szambo - Małopolskie

Użytkownicy domów niepodłączonych do systemu kanalizacyjnego muszą podjąć decyzję dotyczącą metody przechowywania nieczystości przy zachowaniu zasad związanych z ekologią i bezpieczeństwa własnego zdrowia. W wielu starszych gospodarstwach zachowały się jeszcze zbiorniki betonowe, obecnie jednak ich instalacja nie jest opłacalnym rozwiązaniem ze względu na wysokie koszty utrzymania. Nowe technologie pozwalają jednak na tworzenie nowych rozwiązań, które będą efektywnie służyć swoim użytkownikom. Klientom z południowych terenów Polski proponujemy tani i bezpieczny sposób na pozbycie się problemu nieczystości, czyli plastikowe zbiorniki na szambo w Małopolskiem. Pozwolą one na wprowadzenie wydajnego systemu kanalizacji, który będzie dodatkowo chronił zdrowie użytkowników i stan środowiska naturalnego.

szamba ekologiczne małopolskie
plastikowe zbiorniki na szambo małopolskie

Konstrukcja plastikowych zbiorników na szambo – małopolskie

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dlatego zbiorniki z oferty wytwarzamy z kompozytu poliestrowo-szklanego o doskonałych właściwościach. Wykorzystana do jego produkcji metoda infuzji zapewnia wysoką trwałość, połączone w ten sposób włókno szklane i odporne na hydrolizę żywice poliestrowe gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne i parametry użytkowe wyższe niż w przypadku zwykłego laminatu. Wszystkie szamba ekologiczne w Małopolskiem wyposażone są w pokrywę i wskaźnik napełnienia, co dodatkowo podwyższa poziom bezpieczeństwa eksploatacji. Dzięki temu zbiorniki są szczelne i zabezpieczają przed przedostaniem się substancji agresywnych oraz wydzielaniem przykrych zapachów.

Montaż i wybór zbiorników na szamba ekologiczne – małopolskie

Zbiorniki plastikowe z naszej oferty wyróżniają się wyjątkowo prostym montażem i łatwością eksploatacji. Instaluje się je pod powierzchnią gruntu, co wpływa na prostotę połączenia ich z rurami kanalizacyjnymi. Przy zakupie plastikowych zbiorników na szambo w Małopolskiem otrzymają Państwo szczegółową instrukcję montażu, protokół z próby szczelności, atest higieniczny oraz 2-letnią gwarancję na produkt.

Wybierając najlepszy produkt z oferty szamb ekologicznych w Małopolskiem, warto wziąć pod uwagę zużycie wody w przeliczeniu na jednego użytkownika oraz rodzaj taboru, który zajmuje się wywożeniem nieczystości poza posesję. Dla podwyższenia bezpieczeństwa użytkowania zbiornika powinien on mieć również rezerwę w wysokości około 10-20% wymaganej pojemności.